Založení účtu Reservanto

Chci pomoct s nastavením

(Budeme vám zasílat pouze vyžádané e-maily. Kdykoliv se můžete z odběrů odhlásit.)

Tuto adresu budete používat pro přihlašování. Také vám na ni může přijít něco důležitého, je dobré ji tedy kontrolovat.

Toto heslo budete zadávat při přihlášení a musí mít alespoň 6 znaků.

Telefonní číslo potřebujeme, abychom si ověřili, že jste to skutečně vy. Odešleme vám na něj SMS s ověřovacím kódem. (Pouze předvolby +420 a +421 v jiném případě prosím kontaktujte zákaznickou podporu.)

Vyberte si, v jakém oboru chcete Reservanto používat. Že tam ten váš není? Nevadí! Napište nám na podpora@reservanto.cz a uvidíme, co se dá dělat…

Základní varianta je zdarma po neomezenou dobu, ale neobsahuje takové vychytávky, jako jsou např. e-mailové upomínky, statistiky aj.

Varianta Lite vám za 199,00 Kč měsíčně bez DPH umožní upomínat zapomnětlivé zákazníky e-mailem, nebo třeba využívat aplikaci pro chytré telefony.

Varianta Professional vám za 599,00 Kč měsíčně bez DPH umožní mít více zdrojů, provozoven či zaměření, zobrazit kompletní statistiky, nebo třeba správu zákaznických účtů.

Varianta Premium vám za 1 499,00 Kč měsíčně bez DPH poskytuje vše, co Reservanto umí. Nejlevnější SMS i online platby, správu více uživatelů včetně práv, exporty, API a mnoho dalšího.

Vyberte si, jak často chcete platit. Pokud vyberete 12 měsíců, máte 2 měsíce zdarma.

Nemáme rádi spam stejně jako vy. Pošleme vám jen jednou za čas zajímavé informace z oboru nebo třeba oznámení nových funkcí v Reservantu. Kdykoliv se můžete ze zasílání odhlásit.

Pro naši spolupráci potřebujeme váš souhlas s obchodními podmínkami, které si můžete prostudovat kliknutním na tento odkaz.